İNGİLTERE YERLEŞİM (EVLİLİK) VİZESİ : Bilgi, öneri ve başvurularınız için!

İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-02-18 21:14:04

İngiltere Yerleşim Vizesi, halihazırda İngiltere'de yerleşik olarak bulunan kişinin aile bireylerinin, yasal partnerlerinin, nişanlılarının ve bağımlı diğer akrabalarının İngiltere'de kendisiyle birlikte yaşamak üzere başvurabilecekleri İngiltere Vizesi türüdür.

Bu bağlamda İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında hazırlanması gerekli ilk ve en önemli evraklar başvuru sahibinin/sahiplerinin İngiltere'de bulunan kişi ile arasındaki ilişkiyi ve bağımlılık derecesini gösterir evrakladır.

İngiltere Yerleşim Vizesi türleri kişilerin bundan sonraki yaşamlarını İngiltere'de devam ettirmesini sağlayacağı İngiltere Vizesi türleri olup bu bağlamda kişilere İngiltere'de çalışma hakkı tanımaktadır. Ancak İngiltere Yerleşim Vizesi ile İngiltere'ye gelen kişilerin daha sonra İngiltere Sosyal Yardımlarına veya herhangi bir başka yardıma olmayacak şekilde maddi birikime sahip olmaları gerekmektedir. Bu amaçla kişilerin İngiltere'deki yaşam masraflarını karşılayacak kişi hali hazırda İngiltere'de bulunan kişi ise bu kişinin maddi birikimini ve sponsorluk beyanını içeren evraklar İngiltere Yerleşim Vizesi almak için gerekli evraklar içerisindedir.

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli evrakları belirten İngiltere Vizesi başvuru merkezi veya İngiltere Konsolosluğu tarafından hazırlanmış resmi bir liste bulunmamaktadır. 

İngiltere Sınır Ajansı (UK Border Agency) tarafından İngiltere Vizesi başvuruları hakkında yayımlanmış rehber ve yapılan binlerce başvuruyu referans alan uzmanlarımız tarafından hazırlanmış İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli evrakları içeren listeye ulaşmak için iletişim detaylarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

İngiltere Yerleşim (Evlilik) Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız »

  • "İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?" sayfası 2658 defa okundu
  • ingiltere vizesi, yerlesim, evlilik, ingiltere, vize, izin, evrak, belge
x

Bizi Takip Edin