İNGİLTERE YERLEŞİM (EVLİLİK) VİZESİ : Bilgi, öneri ve başvurularınız için!

  • ANASAYFA / DUYURULAR / İngiltere’de Eğitim Almak İsteyen Öğrenciler İngiltere Yerleşim Vizesine Başvurabilirler Mi?

İngiltere’de Eğitim Almak İsteyen Öğrenciler İngiltere Yerleşim Vizesine Başvurabilirler Mi?

Güncellenme Tarihi: 2019-02-18 14:10:57

İngiltere’de eğitim alan öğrenciler İngiltere yerleşim vizesine başvurabilirler.

İngiltere’de eğitim alan öğrenciler genelde İngiltere yerleşim vizesine bir ilişkileri söz konusu olduğu takdirde başvururlar. İngiltere yerleşim vizesinin birçok çeşidi vardır. Bunlar: evli çiftler için İngiltere yerleşim vizesi, evli olmayan çiftler için İngiltere yerleşim vizesi,  nişanlı çiftler için İngiltere yerleşim vizesi, anne-baba için İngiltere yerleşim vizesi, 18 yaş altı çocuklar için İngiltere yerleşim vizesi, evlat edinilmiş çocuklar için İngiltere yerleşim vizesi, diğer akrabalar için İngiltere yerleşim vizesi, AB vatandaşlarının bağımlılarına İngiltere yerleşim vizesi ve aile birleşimi İngiltere yerleşim vizesidir. Sadece Türk vatandaşlarının başvurabildiği Türk vatandaşlarının İngiltere’de çalışarak yaşamasını sağlayan Ankara Anlaşması İngiltere vizesi de, aslında bir İngiltere yerleşim vizesidir.

Aslında İngiltere’de eğitim alan Türk vatandaşları İngiltere evlilik vizesi olarak da geçen İngiltere yerleşim vizesinden ziyade eğer bir iş fikirleri var ise Ankara Antlaşması İngiltere vizesine başvurular. Çünkü Ankara Anlaşması birçok bakımdan İngiltere yerleşim vizesine nazaran daha avantajlı bir vizedir.

Ankara Antlaşması İngiltere vizesinin yanısıra eğer İngiltere’de eğitim alan Türk vatandaşları bir İngiliz vatandaşı ile veya İngiltere’de Süresiz Oturum İzni olan biriyle ciddi bir ilişki içerisinde iseler, bu ilişki üzerinden de İngiltere yerleşim vizesine başvurabilirler.

İngiltere yerleşim  vizesi de dahil olmak üzere her kategorideki İngiltere vizesi, vize retlerine itirazlar ve Ankara Antlaşması İngiltere vizesi başvuruları için lütfen her türlü bilgi, öneri ve danışmanlık konusunda bizimle iletişime geçiniz.

İngiltere Yerleşim (Evlilik) Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız »

  • "İngiltere’de Eğitim Almak İsteyen Öğrenciler İngiltere Yerleşim Vizesine Başvurabilirler Mi?" sayfası 995 defa okundu
  • İngiltere yerleşim vizesi, Ankara Antlaşması İngiltere vizesi, ilişki, İngiltere’de eğitim, Türk vatandaşları
x

Bizi Takip Edin