İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa İletişim

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi

Güncellenme Tarihi: 2019-10-04 15:31:45

İngiltere Aile Birleşim Vizesi için detaylı bilgi arayan bireyler profesyonel danışmanlarla irtibata geçerek bilgi alabilirler.

İngiltere aile birleşimi vizesi

İngiltere, en zor vize veren ülkelerden biri olarak bilinir. Yeşil pasaport sahiplerine bile vize uygulamaktadır. Üstelik aile birleşimi gibi uzun süreli oturum izninin söz konusu olduğu durumlarda, daha titiz incelemelere yapılmaktadır. Ancak ilgili gereklilikleri gerçeğe uygun yerine getirildiğinde vizenizin reddedilmesi için somut neden bulunmaz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi amacıyla yapılacak başvurularında başvuru yapacak kişinin İngiltere'de bulunan kişi ile olan bağına ve bağımlılık derecesine göre hazırlaması gereken evraklar da değişmektedir.

İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firma ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik uzmanlarıyla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri bulunan firma ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere Aile Birleşimi Vizesi" sayfası 1397 defa okundu