İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa İletişim

İngiltere Oturum Basvurusu Evli Çiftler için Nasıldır?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-19 16:17:39

İngiltere oturum basvurusu, Evli Çiftlerin başvurmak istedikleri Yerleşim Vizesi için oldukça zor ve karmaşık bir süreçten oluşmaktadır.

İngiltere oturum basvurusu yaparak Yerleşim Vizesi ile İngiltere’de oturum sahibi olmak isteyen bireylerin karşılaması gereken belirli şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar, Yerleşim Vizesi türlerine göre çeşitlilik göstermekle birlikte Evli Çiftler için Yerleşim Vizesi için vize memuru; bireylerin evli olduklarını, ilişkilerinin gerçek olduğunu kanıtlaması, Birleşik Krallık'ta yaşama niyetlerinin olduğunun ve evlilik sürelerinin, aile bağlarının nasıl olduğu gibi konularda detaylı evraklar talep etmektedir. Başvuru sahipleri öncelikle ilk 3 ayı seyahat ve hazırlık için verilen süre olarak 33 aylık geçici oturum vizesi sahibi olmaktadır. Daha sonra vize sahipleri uzatma başvurusu yaparak 30 aylık daha geçici oturum vizesi alır ve sürekli oturuma başvuru hakkını elde edebilecektir. Süresiz oturumla 1 yıl İngiltere’de yaşayan bireyler İngiliz vatandaşlığı başvurusunda bulunabilecektir.

İngiltere vatandaşlık başvuru hakkında bilgi için tıklayın!

Yerleşim Vizesi reddi alan bireyler, çeşitli itiraz yollarından birini vize türüne uygun şekilde kullanabilecektir. Hangi Yerleşim Vizesi'ne hangi itiraz yolunun kullanılabileceğini, Yerleşim Vizesi başvurunun ret sebeplerinin nasıl ortadan kaldırılabileceğini danışmanlarımıza sorarak öğrenebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere oturum basvurusu hakkında bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Yerleşim Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet vermekte olan Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

“İngiltere oturum basvurusu şartları nelerdir?”, “İngiltere oturum hakkı veriyor mu?”, “İngiltere vizesi türleri nelerdir?”, “İngiltere Yerleşim Vizesi evrakları nelerdir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

Diğer İngiltere vizesi türleri ve başvuru koşulları hakkında bilgi için TIKLAYINIZ!

"İngiltere Oturum Basvurusu Evli Çiftler için Nasıldır?" sayfası 523 defa okundu