İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa İletişim

İngiltere Süresiz Oturum İzni Alabilecek Bireyler Kimlerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-19 17:00:13

İngiltere süresiz oturum izni alabilecek bireylerin belirli şartları sağlaması gereklidir.

İngiltere süresiz oturum izni alabilmek için başvuru sahiplerinin İngiltere’de en az 5 yıl yaşadığını kanıtlaması gereklidir. Sürekli oturum başvurusu yapabilmek için gerekli diğer başvuru şartlarına örnek olarak şunlar verilebilir;

  • İngiltere’de yaşama başvuru sahibinin ne kadar aşina olduğunun anlaşılmasını sağlayacak olan Life in the UK sınavını geçmek,
  • İngiltere’de iletişimini sorunsuz sağladığının kanıtlanması için İngilizce dil bilgisinden en az B1 seviyesinde sınav sonucu almak 

İngiltere vizesi türlerinden hangileri hangi dil sınavlarını kabul ediyor ve hangi seviyede İngilizce bilgisi gerekiyor, gibi soruların yanıtlarını BURADAN alabilirsiniz. 

Sürekli oturum için gereken diğer şartlar hakkında nereden bilgi alacağını araştıran bireyler uzmanlarımıza irtibata geçebilirler. Sürekli oturumla 1 yıl daha İngiltere'de bulunan bireyler yani toplamda 6 yıl İngiltere'de yaşayanlar İngiliz vatandaşlığına başvurabilecektir. 

İngiltere süresiz oturum izni ve İngiltere vatandaşlık başvurusu konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Yerleşim Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla firmamıza ulaşarak vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere süresiz oturum izni nasıl alınır?”, “İngiltere sürekli oturum izni veriyor mu?”, “Sürekli oturum hangi vize türleriyle alınabilir?”, “İngiltere vatandaşlık başvurusu nasıl yapılır?” vb. soruların tümünü İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza sorarak öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi türlerinden hangileri ile seyahat edebileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN!

"İngiltere Süresiz Oturum İzni Alabilecek Bireyler Kimlerdir?" sayfası 560 defa okundu