İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa İletişim

İngiltere Yerleşim Vizesi Alanlar Devlet Yardımlarından Yararlanabilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-19 14:59:23

İngiltere Yerleşim Vizesi alanlar bireylerin devlet yardımlarından yararlanmaları mümkün değildir.

İngiltere Yerleşim Vizesi alanlar İngiltere’de devlet yardımlarından yararlanamayacaktır. Yerleşim Vizesi türlerinin hepsi başvuru sahiplerinden İngiltere’de hangi maddi kaynaklarla yaşayabileceği üzerine maddi yeterlilikler talep etmektedir. Bu yeterlilikler ve talep edilen yaşam giderlerinin karşılanacağı miktar başvuru yapılan vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak Evli Çiftler için Yerleşim Vizesi başvurusunda bulunacak olan partnerin/eşin maddi yeterliliğinin sağlanabiliyor olduğunun düşünülebilmesi için banka hesabında en az £18.600.00 miktar yıllık gelirinin olduğunun kanıtlanabiliyor olması gereklidir. İngiltere Yerleşim Vizesi alanlar, İngiltere’de hangi haklara sahip olabileceğini, Birleşik Krallıktaki hak ve yükümlülüklerinin neler olabileceği konusunda İngiltere vizesi ve Yerleşim Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren uzmanlarımızdan Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilecek, vize işlemlerini hızlıca başlatabilecektir.

Bu vize türüyle İngiltere'de çalışabilirsiniz. Aynı zamanda eğitim de alabilirsiniz. Dil okulu, lisans, yüksek lisans, lise gibi eğitimlere katılmak isteyen bireyler bilgi ve danışmanlık için tıklayın!

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 

“İngiltere Yerleşim Vizesi alanlar İngiltere’ye gittiklerinde hangi prosedürlerini uygulamalıdır?”, “Yerleşim Vizesi sahibi bireyler hangi haklara sahip olacaklardır?”, “Birleşik Krallıkta Yerleşim Vizesi uzatma hakkı var mıdır?” gibi soruları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Diğer İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

"İngiltere Yerleşim Vizesi Alanlar Devlet Yardımlarından Yararlanabilir mi?" sayfası 483 defa okundu