İNGİLTERE YERLEŞİM (EVLİLİK) VİZESİ : Bilgi, öneri ve başvurularınız için!

İngiltere Yerleşim Vizesi

Güncellenme Tarihi: 2017-12-18 02:59:02

Birleşik Krallık Vatandaşları (İngiltere, K. İrlanda, Galler, İskoçya) yurttaşları ve İngiltere süresiz oturum iznine sahip olan kişiler, Avrupa Birliği’ne üye ülkelerin vatandaşları olsalar bile eş ve çocukları için yalnızca İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapabilirler.

İngiltere, K.İrlanda, Galler ve İskoçya (Birleşik Krallık) vatandaşı olanlar ile İngiltere süresiz oturum izni olan kişilerin eş ve çocukları veya bağımlı diğer akrabaları İngiltere'de yaşamak üzere aşağıda listelenmiş İngiltere Yerleşim Vizesi alt kategorilerinden birine başvurabilirler.

Ek olarak, Birleşik Krallık’ta (İngiltere, K. İrlanda, Galler, İskoçya) yaşamını sürdüren eş / anne-baba geçici bir oturum ya da geçici bir İngiltere Vizesi ile ikamet ediyorsa aşağıda listelenen İngiltere Vizesi türlerinden birine de dahil olabilirler;

Yukarıdaki İngiltere Yerleşim Vizesi türlerinden birine başvurunuzu yaptınız fakat vize başvurunuz reddedilmişse, itiraz süresi dahilinde İngiltere Vizesi reddine itiraz hakkınızı kullanabilirsiniz. İngiltere Vizesi retlerine itirazlar hakkında uzman ekibimizden danışmanlık hizmeti talep edebilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

İngiltere vizeleri hakkında detaylı bilgi için İngiltere vizesi türleri sayfasını inceleyebilir veya İLETİŞİM sayfamızı ziyaret ederek bizimle temasa geçebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim (Evlilik) Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız »

  • "İngiltere Yerleşim Vizesi" sayfası 5485 defa okundu
  • ingiltere yerleşim vizesi, ingiltere evlilik vizesi, süresiz oturum izni, evli çiftler, nişanlı çiftler, bağımlı yerleşim vizesi
x

Bizi Takip Edin