İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa SSS

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2022-03-22 10:20:13

İngiltere'ye aile ziyareti, akademik ziyaret, iş ziyareti, sporcu olarak ziyaret gibi çeşitli amaçlarla seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız bu vize türüne başvuruda bulunmanız gereklidir.

İngiltere'ye turistik amaçlarla, 6 aydan kısa süreli olarak seyahat edecek olan bireylerin başvurması gereken vize İngiltere Ziyaretçi Vizesi'dir.

Diğer adıyla İngiltere Turist Vizesi başvuru şartları kendi içinde çeşitlenmiş olan kategorilerine yani bireylerin İngiltere'ye yapacakları seyahatin amacına göre değişmektedir.

Aynı zamanda başvuru sahiplerinin yaşam standartlarıan göre değişen başvuru şartlarını öğrenebilmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. 

İngiltere'de kısa süreli bir seyahat veya ziyaret için bulunmak istemeniz gereklidir. Vizenin 2-5 veya 10 yıllık olarak verilebilmesine rağmen İngiltere'de 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınmaması gereklidir. 

Bu vize türleri herhangi bir çalışma iznini kapsamaz. Yani İngiltere'ye gittiğinizde bu vize türüyle çalışma iznine sahip olamayacaksınız.

Bazı vize türleriyle eğitim almanıza izin veren bu vize türüyle İngiltere'de hangi eğitimleri alabileceğiniz, bu eğitimlerin sürelerinin ve ücretlerinin neler olabileceğini İngiltere yurt dışı eğitim uzmanlarınlarından öğrenebilirsiniz. 

İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi, İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere PLAB Testi Vizesi, İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi olarak örneklendirilebilir.

Diğer İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi türleri ve başvuru şartları için TIKLAYINIZ! 

İngiltere Turist Vizesi türleri ve başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi almak ve İngiltere Turist Vizesi başvurusu yapmak için iletişim detaylarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Diğer İngiltere vizesi türleri için aşağıdaki siteleri inceleyebilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvuruları, vize başvuru evrakları, izlenmesi gereken başvuru prosedürlerini BURAYA tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi danışmanlık alabilmek için TIKLAYINIZ!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi ve İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermektedir. Uzmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

"İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusu" sayfası 926 defa okundu