İngiltere Aile Birleşim Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Okunma sayısı: 3356
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Aile Birleşim Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İngiltere'de Aile Birleşim Vizesi başvurularının işleme alınma süresi, başvuru yapılacak olan ülkeye ve başvuru sürecine göre değişebilir. İngiltere'de Aile Birleşim Vizesi başvuruları genellikle ortalama 12 hafta sürebilir, ancak bazı durumlarda bu süre daha uzun olabilir.

Aile Birleşim Vizesi başvurusu yapmak isteyen kişilerin, başvuru işlemlerine başlamadan önce gereksinimlerini karşıladıklarından emin olmaları önemlidir. Bu gereksinimler arasında, uygun bir İngilizce dil seviyesine sahip olmak, yeterli gelir ve uygun bir konut sağlamak gibi koşullar yer alır.

İngiltere Yerleşim Vizesi, başvuru yapan bireylere ilk 3 ayı seyahate hazırlık süreci olarak 33 aylık vize verilmektedir. Daha sonra başvuru sahipleri uzatma başvurusu yaparak 30 ay daha Yerleşim Vizesi türünü uzatmaktadır. Böylece İngiltere’de 5 yılı tamamlayan bireyler sürekli oturum başvurusunda bulunabilmektedir. Sürekli oturum ile İngiltere’de en az 1 yıl yaşayan bireyler İngiltere vatandaşlığı başvuru yapabilecektir.

İngiltere Yerleşim Vizesi sonuçlanma süresini uzun bulan bireyler Öncelikli Servisleri kullanarak vize değerlendirme süresini kısaltabilecektir. Yerleşim Vizesi için Öncelikli Servis kullanarak 12 haftalık değerlendirme süreci 15 iş gününe düşürülebilmektedir. Öncelikli Servisler hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ! Bu vize türüyle İngiltere'de çalışma ve eğitim alma hakkına sahip olabilirsiniz. İngiltere'de eğitim alma hususunda hangi programlara başvurabileceğiniz ve hangi konaklama imkanlarından faydalanabileceğiniz üzerine bilgi almak için sitemizi ziyaret ediniz. 

İngiltere Aile Birleşim Vizesi kaç günde çıkar? sorusuyla ilgili güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Birleşik Krallık Yerleşim Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren firmamız Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Aile Birleşim Vizesi ve İngiltere Aile Birleşim Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Aile Birleşim Vizesi kaç günde çıkar?, İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu nasıl yapılır?, Yerleşim Vizesi ne kadar sürede alınır?, Birleşik Krallık Aile Birleşimi Vizesi değerlendirme süresi kısaltılabilir mi? sorularının cevabını İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak öğrenebilir, vize işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.