İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa SSS

İngiltere Aile Yerleşim Vizesi Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-24 14:37:10

İngiltere Aile Yerleşim Vizesi, İngiltere vatandaşı olan veya Birleşik Krallık’ta sürekli oturum sahibi bireylerin eşi, partneri, nişanlısı için İngiltere’de yaşama amacıyla başvuru yapılacak vize türüdür.

İngiltere Aile Yerleşim Vizesi, İngiltere’de sürekli oturum sahibi olan, Birleşik Krallık vatandaşı olan, İngiltere’ye iltica etmiş veya insani koruma hakkına sahip İngiltere’de bulunan bireylerin aile üyeleriyle birlikte yaşamasını sağlayan vize türüdür.

Başvuru sahibinin, İngiltere’de bulunan bireyle en az 2 yıllık evli veya birlikte yaşadığını kanıtlaması gereklidir. Çocuklarının bu vizeye başvurabilmeleri için 18 yaşından küçük olması gereklidir.

İngiltere Aile Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak birey, İngiltere’deki aile üyesiyle aile bağlarının devam ettirildiğini kanıtlaması vize başvurusunun olumlu sonuçlanabilmesi için oldukça önemlidir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvuru işlemleri, hangi evrakların gerektiği ve hangi şartların sağlanması gerektiği hakkında firmamızın uzman danışmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Diğer İngiltere Yerleşim Vizesi türleri ve başvuru şartları için TIKLAYIN!

İngiltere Yerleşim Vizesi'nin bu türüyle de İngiltere'de istediğiniz yerde çalışma ve eğitim alma hakkına sahip olabilirsiniz. İngiltere'de eğitim alma hususunda bilgi ve danışmanık için sitemizi ziyaret edin. 

Firmamız İngiltere Aile Yerleşim Vizesi  ve İngiltere Aile Yerleşim Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Aile Yerleşim Vizesi nasıl alınır?, İngiltere Aile Yerleşim Vizesi şartları nelerdir?, İngiltere Aile Birleşimi Vizesi nasıl alınabilir? sorularına cevap arıyorsanız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak yanıtlarını bulabilir veya firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

"İngiltere Aile Yerleşim Vizesi Nedir?" sayfası 693 defa okundu