İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa SSS

İngiltere Evlilik Oturum İzni Almayı Sağlar mı?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-24 15:54:04

İngiltere evlilik oturum, evli çiftlerin Yerleşim Vizesi gerekli şartlarını sağlayıp başvuru yaparak İngiltere’de sahip olabilecekleri bir haktır.

İngiltere evlilik oturum sahibi olmak isteyen evli çiftler, İngiltere’de yaşama ve oturma hakkı veren vize türlerine başvuru yaparak oturum hakkı elde edebilirler.

Bazı vize türleri oturum hakkının yanı sıra eğitim ve çalışma hakkı da sınırlı olarak verebilmektedir. İngiltere’de oturum hakkı kazanılması hakkında firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de oturum sahibi olmak isteyen evli bireylerin oturum alabileceği vize türlerinden biri de Yerleşim Vizesidir. Yerleşim Vizesi ile İngiltere’de oturum sahibi olmak isteyen bireylerin karşılaması gereken belirli şartlar bulunmaktadır.

Bu şartlar, İngiltere Yerleşim Vizesi türlerine göre çeşitlilik göstermekle birlikte Evli Çiftler için Yerleşim Vizesi için vize memuru; bireylerin evli olduklarını, ilişkilerinin gerçek olduğunu kanıtlaması, Birleşik Krallıkta yaşama niyetlerinin olduğunun ve evlilik sürelerinin, aile bağlarının nasıl olduğu gibi konularda detaylı evraklar talep etmektedir.

Başvuru sahipleri öncelikle ilk 3 ayı seyahat ve hazırlık için verilen süre olarak 33 aylık geçici oturum vizesi sahibi olmaktadır. Daha sonra vize sahipleri uzatma başvurusu yaparak 30 aylık daha geçici oturum vizesi alır ve sürekli oturuma başvuru hakkını elde edebilecektir.

İngiltere evlilik oturum vizesi başvurusunda bulunmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilir ya da vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirler.

İngiltere vize türlerinden bazılarıyla İngiltere'de eğitim alabilirsiniz. İngiltere'de eğitim için tıklayın!

İngiltere vizesi türleri başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Danışmanlık alarak başvuru yapılması vize başvuru sonucunu olumlu yönde etkileyecektir. İngiltere vizesi türleri için TIKLAYINIZ!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Evlilik Oturum İzni konularında hizmet veren bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere evlilik oturum vizesi nasıl alınır?, Evli bireyler İngiltere’de nasıl oturum izni alır?, İngiltere’de oturum vizesi reddi sebepleri nelerdir?, Yerleşim Vizesiyle sürekli oturum başvurusu yapılabilir mi?” vb. sorularınızın yanıtlarını İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

"İngiltere Evlilik Oturum İzni Almayı Sağlar mı?" sayfası 637 defa okundu