İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa SSS

İngiltere Sürekli Oturum Vizesi Ne Zaman Başvurulur?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-24 16:56:10

İngiltere sürekli oturum vizesi başvurusunda bulunabilmek için İngiltere’de 5 yıl yaşadığınızı kanıtlamanız gereklidir.

İngiltere sürekli oturum vizesi sahibi olabilmek için birtakım şartların sağlanması gereklidir. İngiltere’de sürekli oturum sahibi olmak oldukça zor ve karmaşık bir dizi süreçlerin tamamlanması sonucunda başarılabilmektedir.

Sürekli oturum sahibi olabilmek için öncelikle başvuru sahiplerinin başvurduğu vize türüyle İngiltere’ye 6 ay ve üzerinde sürelerde seyahat etmesi ve vize uzatmalarıyla bu süresi 5 yıla tamamlaması gereklidir.

5 yıl İngiltere’de yaşayan, son 12 ayda 90 günden fazla İngiltere dışına çıkmamış olan, Life in the UK sınavını geçen ve İngilizce dil bilgisi en az B1 sınavında olan bireyler sürekli oturum başvurusunda olumlu sonuç alma ihtimalini artırmaktadır.

Sürekli oturum hakkı sahibi olmak isteyen bireylerin sağlaması gereken diğer vize türlerinin neler olduğu hakkında bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sürekli oturum sahibi bireyler 12 ay sonunda İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabileceklerdir.

İngiltere'de sürekli oturum sahibi olan yerleşim vizesi sahipleri eğitim alabilecek ve istediği yerde çalışabilecektir. İngiltere'de alabileceğiniz eğitimlerin neler olduğunu uzmanlardan öğrenebilirsiniz. 

İngiltere sürekli oturum vizesi başvuru yapmak istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

İngiltere sürekli oturum vizesi başvurusunda nasıl bulunulur?, Sürekli oturum vizesi nedir?, Sürekli oturum başvurusu reddedilme sebepleri neler olabilmektedir?, İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli olan evraklar nelerdir?, Yerleşim Vizesi reddi neden alınır? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Sürekli Oturum Vizesi Ne Zaman Başvurulur?" sayfası 700 defa okundu