İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa İletişim

İngiltere Suresiz Oturum Ne Kadar Zamanda Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-19 16:48:32

İngiltere süresiz oturum başvurusunda bulunan bireylerin sonucu ortalama 6 ay içerisinde başvuru sahibine ulaştırılmaktadır.

İngiltere süresiz oturum başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin uzun süreli vize türlerine başvurmuş olması gereklidir. 6 aydan kısa süreli ve İngiltere’de oturum hakkı vermeyen vize türleri (örneğin İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi) ile sürekli oturum başvurusu yapılamayacaktır. Ancak Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Yerleşim Vizesi, Çalışma Vizesi gibi vize türleriyle başvuru yapan bireyler İngiltere’de 5 yıl boyunca İngiltere’de yaşayan bireyler sürekli oturum başvurusunda bulunabilirler. İngiltere süresiz oturum vizesi başvurusunda bulunan bireylerin belirli şartları sağlaması gereklidir. Sürekli oturum vizesi şartlarına örnek olarak; Life in the UK sınavını geçmek, en az B1 düzeyinde İngilizce bilgisini kanıtlamak vb. verilebilir.

İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru işlemleri, başvuru şartları ve nasıl vize alınabileceği hususunda detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

İngiltere suresiz oturum hakkında bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Yerleşim Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet vermekte olan firmamızın Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi başvurularınızda ret aldıysanız BURADAN hangi itiraz yollarını kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 

“İngiltere süresiz oturum nasıl alınır?”, “İngiltere’de sürekli oturum başvuru için gerekli şartlar nelerdir?”, “İngiltere vizesi türleri nelerdir?”, “Sürekli oturum hakkı için nereye başvurmak gereklidir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımızdan Yerleşim Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

"İngiltere Suresiz Oturum Ne Kadar Zamanda Alınır?" sayfası 500 defa okundu