İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa SSS

İngiltere Yerleşim Vizesi Dil Sınavı Gerekli midir?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-24 14:56:14

İngiltere Yerleşim Vizesi dil sınavı, Yerleşim Vizesi türlerinden bazıları için talep edilmekte, bazıları için gerekmemektedir.

İngiltere Yerleşim Vizesi dil sınavı talebi vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Örneğin Aile Birleşimi Vizesi için İngilizce dil puanı sahibi olmaya gerek yoktur. Bu noktada Aile Birleşimi Vizesi sahibi olacak bireylere avantaj sağlamaktadır.

Ancak Evli Çiftler için Yerleşim Vizesi başvurularında mutlaka sağlanması gereken şartlar arasında dil belgesi de bulunmaktadır. İngiltere Yerleşim Vizesi dil sınavı sonucu olmadan evli bireyler için alınabilecek bir vize türü değildir.

İngiltere İçişleri Bakanlığınca tanınmış olan İngilizce dil sınavlarından en az A1 seviyesinde konuşma ve dinleme bilgisi bulunduğunu kanıtlayan bireyler Yerleşim Vizesi başvuru sonucunun olumlu olma ihtimalini artırmış olacaktır.

Yerleşim Vizesine başvuracak olan evli çiftlerin, aile birleşimi yapmak isteyen bireylerin sağlaması gereken diğer şartların neler olduğunu danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. İngiltere vizesi türleri ve gerekli dil sınavları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

İngiltere vizesi ve Yerleşim Vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Yerleşim Vizesi Dil Sınavı başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Yerleşim Vizesi dil sınavı zorunlu mudur?, Yerleşim Vizesi dil sınavları hangi vize türü için talep edilmektedir?, Yerleşim Vizesi başvuru reddi neden alınır?, Yerleşim Vizesi başvuru reddine itiraz edilir mi? gibi sorularınız bulunuyorsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

"İngiltere Yerleşim Vizesi Dil Sınavı Gerekli midir?" sayfası 733 defa okundu