İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa SSS

İngiltere Yerleşim Vizesi için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-24 15:51:27

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli belgeler listesi, başvurulacak vize türüne göre farklılık göstermektedir.

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli belgeler, başvurulan vize türüne göre değişmektedir.

İngiltere vizesi türlerinden biri olan, İngiltere’de sürekli oturum sahibi veya İngiltere vatandaşlığı sahibi bireylerin aile bireylerinin başvuru yapabileceği İngiltere Yerleşim Vizesi için istenilen belgeler sadece vize türüne değil başvuru sahibinin yaşam standartlarına göre değişmektedir.

Yerleşim Vizesi türlerinden biri olan Evli Olmayan Çiftler için Yerleşim Vizesi başvurusunda bulunacak bireylerin sahip olması gereken şartlar; en az A1 düzeyinde İngilizce dil bilgisinin IELTS Life Skills sınavı sonucu ile kanıtlanması, en az £18.600,00 yıllık gelirinin olması, banka hesabında minimum £62.500.00 belirli bir miktar birikim gösterilmesi vb.

Bu şartları karşılayan belgelerin gerçeğe uygun ve eksiksiz olarak başvuru dosyasında bulunması gereklidir. İngiltere vizesi ve başvurular için gerekli dil sınavlarına dair bilgiyi BURADAN alabilirsiniz. 

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli belgelerin diğer vize türleri için neler olabileceğini, hangi vize türüne hangi bireylerin başvuru yapabileceği konusunda uzman danışmanlarımız profesyonel hizmet sağlayarak vize başvuru işlemlerinin başından sonuna kadar bireylerin yanında bulunarak vize sonucunun büyük oranda olumlu olmasını sağlayacaktır.

Aşağıda aile büyüklüğünüze göre sahip olmanız gereken gelir şartı ve birikim şartı tablosu bulunmaktadır. 

Aile Büyüklüğü

Minimum Gelir Şartı

Gelir Şartını Sağlayamayanlar için Birikim Şartı

Sponsor Eş + Bağımlı Eş

£18.600,00

£62.500,00

Sponsor Eş + Bağımlı Eş + 1 Çocuk

£22.400,00

£72.000,00

Sponsor Eş + Bağımlı Eş + 2 Çocuk

£24.800,00

£78.000,00

Sponsor Eş + Bağımlı Eş + 3 Çocuk

£27.200,00

£84.000,00

Sponsor Eş + Bağımlı Eş + 4 Çocuk

£29.600,00

£90.000,00

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Yerleşim Vizesi için Gerekli Belgeler konusunda hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli belgeler neler olabilir?, Yerleşim Vizesi türleri nelerdir?, Yerleşim Vizesiyle ilgili nereden bilgi alabilirim?, Yerleşim Vizesi uzatılabilir mi? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

İngiltere Yerleşim Vizesi türleri ile ilgili olarak detayları BURADAN alabilirsiniz. 

"İngiltere Yerleşim Vizesi için Gerekli Belgeler Nelerdir?" sayfası 692 defa okundu