İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa SSS

İngiltere Yerleşim Vizesi için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-24 14:49:36

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli evraklar başvuru sahibinin başvuracağı vize türüne, seyahat amacına ve yaşam standartlarına göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli evraklar Yerleşim Vizesi türlerine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin Aile Birleşimi Vizesi, İngiltere’de sürekli oturum sahibi, insani koruma hakkı sahibi veya İngiliz vatandaşı olarak bulunan bireyin eşi, çocuğu, nişanlısı vb. olarak başvuru yapılabilen bir vize türüdür.

Aile Birleşimi yapmak isteyen bireylerin vize başvurularında, başvuru dosyasına İngilizce dil puanını koymasına gerek yoktur. Bu noktada Aile Birleşimi Vizesi avantaj sağlamaktadır.

Ancak Evli Çiftler için Yerleşim Vizesi başvurularında mutlaka sağlanması gereken şartlar arasında dil belgesi bulunmakta ve İngilizce dil sınavlarından en az A1 seviyesinde konuşma ve dinleme bilgisi bulunduğunu kanıtlaması gereklidir.

İngiltere Yerleşim Vizesi dil sınavı sonucu olmadan evli çiftlerin vize başvuru sonucun olumlu olma ihtimalinin düşük olacağı ön görülmektedir.

İngiltere İçişleri Bakanlığınca tanınmış olan bireyler Yerleşim Vizesi sahibi olma ihtimalini artırmış olacaktır.

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli evrakların evli çiftlerin, aile birleşimi yapmak isteyen bireylerin sağlaması gereken diğer şartlara göre nasıl değiştiğini ve diğer Yerleşim Vizesi türlerinin neler olduğunu bizimle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Yerleşim Vizesi başvurusunda bulunmak isteyenler veya Yerleşim Vizesi başvurusunda ret almış olanlar danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilir ya da vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirler.

Bu vize türünün başvuru sonucu olumsuz olabileceği gibi olumlu da olabilmektedir. Vize alan bireyler İngiltere'de çalışabilir ve istediği yerde eğitim alabilir. İngiltere'de eğitim ve yaşam üzerine detaylı bilgi alabileceğiniz İngiltere yurt dışı eğitim uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz. 

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Yerleşim Vizesi için Gerekli Evraklar konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli evraklar nelerdir?, Yerleşim Vizesi şartları vize türlerine göre nasıl değişmektedir?, Yerleşim Vizesi Brexit sonrası değişecek mi? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere Yerleşim Vizesi için Gerekli Evraklar Nelerdir?" sayfası 587 defa okundu