İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa İletişim

İngiltere Yerleşim Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Güncellenme Tarihi: 2019-06-19 14:54:40

“İngiltere Yerleşim Vizesi kaç günde çıkar?”, “Yerleşim Vizesi değerlendirme süresi kısalabilir mi?” gibi soruların cevaplarını uzman danışmanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

“İngiltere Yerleşim Vizesi kaç günde çıkar?” sorusunun yanıtı, yaklaşık 90 gün (12 hafta) olarak verilebilmektedir. Bu süre başvuru yoğunluğuna göre dönem dönem uzayabilmektedir. Bu sürenin kısalıp kısalamayacağını merak eden bireyler internetten araştırma yaparak ve güvenilir olmayan sayfaların bilgileriyle başvuru yaparak vize reddi alma ihtimalini yükseltmektedir. Başvuru süresini kısaltabilmek için vize ücretine ek bir ücret ödeyerek Yerleşim Vizesi için Öncelikli Servis kullanılır ve 12 haftalık değerlendirme süreci 15 iş gününe düşürülebilmektedir.

İngiltere vizesi prosedürleri hakkında bilgi için sitemizi inceleyin.

Öncelikli Servislerin kullanılıyor olması vize başvurusunun kesinlikle olumlu sonuçlanacağı anlamına gelmemektedir. Servislerden yararlanan bireyler de vize reddi hatta vize başvuru yasağı ile karşılaşma ihtimallerini göz önünde bulundurmalıdır. Öncelikli Servislerin ücretleri güncel ücretleri/fiyat bilgisi danışmanlarımız tarafından başvuru sahiplerine verilebilecektir.

Öncelikli Servisler için tıklayınız!

Yerleşim Vizesi başvurusunda bulunmak isteyenler firmamıza telefon aracılığıyla ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilir ya da vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirler. Yerleşim Vizesi türleri için BURAYA bakabilirsiniz. 

“İngiltere Yerleşim Vizesi kaç günde çıkar?” sorusunun ve daha fazlasının yanıtını uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

“İngiltere Yerleşim Vizesi kaç günde çıkar?”, “Yerleşim Vizesi dil belgesi hangi vize türü için talep edilmektedir?”, “Yerleşim Vizesi başvuru reddi alma sebepleri neler olabilir?”, “Yerleşim Vizesi ile İngiltere’ye giden bireylerin sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı var mıdır?” vb. sorularınıza yanıt arıyorsanız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

"İngiltere Yerleşim Vizesi Kaç Günde Çıkar?" sayfası 577 defa okundu