İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa SSS

İngiltere’de Eğitim Almak İsteyen Öğrenciler İngiltere Yerleşim Vizesine Başvurabilirler mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-24 14:35:32

İngiltere’de eğitim alan öğrenciler İngiltere yerleşim vizesine başvurabilirler.

İngiltere'ye bu vize türlerinden herhangi biriyle giden bireylerin eğitim alabileceği gibi, İngiltere'ye öğrenci olarak İngiltere Öğrenci Vizesi türleriyle giden ve çeşitli sebeplerle İngiltere Yerleşim Vizesi'ne başvuruda bulunarak İngiltere'de kalınabilmektedir.

Eğer İngiltere’de eğitim alan Türk vatandaşları bir İngiliz vatandaşı ile veya İngiltere’de Süresiz Oturum İzni olan biriyle ciddi bir ilişki içerisinde iseler, bu ilişki üzerinden İngiltere Yerleşim Vizesi'ne başvurabilirler.

İngiltere Yerleşim Vizesi'nin birçok çeşidi vardır. Bunlar:

  • Evli çiftler için İngiltere yerleşim vizesi,
  • Evli olmayan çiftler için İngiltere yerleşim vizesi,
  • Nişanlı çiftler için İngiltere yerleşim vizesi,
  • Anne-baba için İngiltere yerleşim vizesi,
  • 18 yaş altı çocuklar için İngiltere yerleşim vizesi,
  • Evlat edinilmiş çocuklar için İngiltere yerleşim vizesi,
  • Diğer akrabalar için İngiltere yerleşim vizesi olarak örneklendirilebilirler.

Firmamız vize türleri ve vize başvuru işlemleri hususunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla hizmet vermektedir. Bizimle irtibata geçerek vize türleri ve vize başvuru evrakları hakkında bilgi alabilmek için TIKLAYINIZ!

Aslında İngiltere’de eğitim alan Türk vatandaşları İngiltere Evlilik Vizesi olarak da geçen İngiltere yerleşim vizesinden ziyade eğer bir iş fikirleri var ve kendi işini kurmak istiyorsa Ankara Antlaşması İngiltere vizesine başvurabilirler; çünkü Ankara Anlaşması birçok bakımdan İngiltere yerleşim vizesine nazaran daha avantajlı bir vizedir.

Sektör, sermaye, lokasyon, dil yeterliliği gibi kısıtlamaların bulunmadığı İngiltere çalışma vizesi türlerinden biri olan İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi başvuruları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. 

İngiltere yerleşim vizesi de dahil olmak üzere her kategorideki İngiltere vizesi, vize retlerine itirazlar ve Ankara Antlaşması İngiltere Vizesi başvuruları için lütfen her türlü bilgi, öneri ve danışmanlık konusunda bizimle iletişime geçiniz. 

"İngiltere’de Eğitim Almak İsteyen Öğrenciler İngiltere Yerleşim Vizesine Başvurabilirler mi?" sayfası 1699 defa okundu