İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa SSS

İngiltere'de Nasıl Oturum Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-24 16:58:48

İngiltere’de nasıl oturum alınır? sorusunun cevabını arayan bireyler İngiltere vize türleri konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımızla irtibata geçebilirler.

İngiltere’de nasıl oturum alınır? sorusunun yanıtı arayan bireylerin uyması gereken İngiltere’ye gitmeden önce uyulacak prosedürler bulunmaktadır.

İngiltere’de oturum alabilmek İngiltere’ye 6 aydan fazla süreyle gidecek olan bireylere geçici olarak verilmekte olup BRP (Biometric Residence Permit) Biyometrik İkamet İzni kartında bireylerin oturum izni ve çalışma hakkı ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

İngiltere’de oturum başvurusunda bulunan bireylerin izlemesi gereken belirli prosedürler vardır. Öncelikle bireyler yaşadıkları ilçe nüfus müdürlüklerine giderek vize başvurusu için gerekli olan pasaportun çıkarılması için başvuruda bulunmalıdır.

Pasaport kısa sürede ellerine ulaştıktan sonra başvuru formunu doldurup, başvuru/vize harcını yatırarak uzmanlarımızdan İngiltere’de başvurusu için gerekli belgeler listesini alabilirler.

Başvuru için gerekli evraklar eksiksiz şekilde toparlanıp, gerekli olanların tercümelerinin yapılıp, firmamızın uzmanlarınca başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde İngiltere Başvuru Merkezlerinde bulunulmalıdır.

Başvuru merkezine teslim edilen biyometrik bilgiler ve başvuru dosyası, İngiltere Konsolosluğu’ndaki vize memurlarınca değerlendirilmek üzere gönderilir. İngiltere’de nasıl oturum alınır? hakkında detayı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi türlerinin hangileriyle oturum alabileceğize dair bilgi için tıklayın!

İngiltere’de nasıl oturum alınır? sorusu hakkında güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Birleşik Krallık Yerleşim Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz.

İngiltere'de oturum alabileceğiniz İngiltere Yerleşim Vizesi için tıklayın!

İngiltere’de nasıl oturum alınır?, Yerleşim Vizesi başvuru koşulları nelerdir?, Yerleşim Vizesi için gerekli olan evraklar nelerdir?, Yerleşim Vizesi reddi neden alınır? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"İngiltere'de Nasıl Oturum Alınır?" sayfası 730 defa okundu