İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa SSS

İngiltere'de Oturum Almak icin Hangi Prosedürler Uygulanmalıdır?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-24 16:22:37

İngiltere’de oturum almak icin uygulanması gereken prosedürlerin neler olduğunu firmamızın uzmanlarına danışabilirsiniz.

İngiltere’de oturum almak için uygulanması gereken belirli prosedürler mevcuttur. Bu prosedürlerin başlangıcında İngiltere’de 6 ay ve üzerinde bir vize türüne başvuruyor olmanız gereklidir.

Vize türünüzü seyahat amacınıza uygun şekilde seçmeniz vize sonucunu büyük oranda etkilemektedir.

Firmamızla vize başvurusunu yapmaya karar veren bireyler, vize türlerini danışmanlarımızla birlikte belirleyip vize türüne ve alınacak vize süresine uygun başvuru harcı yatırıldıktan sonra başvuru sahipleri İngiltere’de oturum almak icin gereken başvuru evrakları listesini danışmanlarımızdan elde edebilecektir.

Gerekli evrakların eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgilerle hazırlanması sonrasında tercümelerin yapılması, başvuru formunun doldurulması ve dilekçelerin yazılması başvuru dosyasının tamamlanmasını sağlayan son adımlar olarak görülmektedir.

Uzmanlarımızca titizlikle hazırlanan başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler İngiltere başvuru merkezine teslim edilerek başvuru prosedürleri tamamlanmış olacaktır.

İngiltere'de oturum alan bireyler en az 1 yıl sürekli oturum ile İngiltere'de bulunma sürelerini 6 yıla tamamlamaları halinde İngiliz vatandaşlığına başvurabilecektir. İngiltere vatandaşlığı için tıklayın!

İngiltere’de oturum almak icin hangi işlemleri kullanmamız gereklidir?, Birleşik Krallık Yerleşim Vizesi işlemleri nasıl yapılır?, Yerleşim Vizesi uzatılabilir mi?, Yerleşim Vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımızdan Yerleşim Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

"İngiltere'de Oturum Almak icin Hangi Prosedürler Uygulanmalıdır?" sayfası 648 defa okundu