İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa SSS

İngiltere'de Yerlesim Vizesi Nasıl Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-24 14:42:20

İngiltere’de Yerlesim Vizesi almak isteyen bireyler başvuru prosedürlerini adım adım uygulayarak vize onayı alma ihtimalini artıracaktır.

İngiltere’de Yerlesim Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen bireyler, İngiltere’de sürekli oturum sahibi olarak veya İngiliz vatandaşı olarak yaşayan bireylerin eşi, partneri, nişanlısı, ebeveynleri olabilirler.

Başvuru yapacak olan eşlerin veya partnerlerin en az 2 yıldır birlikte yaşıyor veya evlilik cüzdanı ile evli olduğunu kanıtlayabilmesi gereklidir.

Başvuru ücreti, bireylerin aldığı vize türüne ve İngiltere’de bulunacağı süreye göre değişiklik göstermektedir. Başvuru ücretini ödemeyen bireylerin başvuru işlemleri başlatılamayacaktır.

Başvuru işlemlerini uzmanlarımızla yapmaya karar veren ve vize ücretini ödeyen bireylere İngiltere’de Yerlesim Vizesi başvuru evrakları firmamızın danışmanları tarafından sağlanacaktır.

İngiltere’de Yerleşim Vizesi başvuru evrakları arasında olması gerekenlere örnek olarak; İngiltere’de yaşamını sürdürecek kadar maddi yeterlilik, İngilizce dil bilgisi, sponsor varsa başvuru sahibi ile sponsorun yüz yüze görüşmüş olma şartı vb. verilebilir.

Başvuru evrakları titizlikle başvuru dosyasına koyulacak ve gerekli olanların tercümeleri yapılarak vize başvuru işlemlerinin formlar doldurulup, dilekçeler yazılarak Başvuru Merkezine biyometrik bilgilerle birlikte teslim edilir.

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri için sitemizi ziyaret edin. 

Yerleşim Vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Bunun sebebi sağlanması gereken birçok belgenin ve şartın bulunuyor olmasıdır.

İngiltere’de Yerlesim Vizesi üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler Birleşik Krallık vize türleri konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren firmamız Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi türleri ve gerekli başvuru prosedürleri için tıklayın!

Firmamız İngiltere'de Yerlesim Vizesi başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere’de Yerlesim Vizesi nasıl alınır?, Yerleşim Vizesi için gerekli belgeler nereden elde edilir?, “İngiltere Yerleşim Vizesi reddi alma sebepleri nelerdir? sorularınız varsa İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

"İngiltere'de Yerlesim Vizesi Nasıl Alınır?" sayfası 656 defa okundu