İngiltere Yerleşim Vizesi Anasayfa SSS

Oturma İzniyle İngiltere'ye Giriş Mümkün müdür?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-24 17:01:40

Oturma İzniyle İngiltere’ye giriş mümkün olup oturma izni ile başvuru sahipleri İngiltere’de birtakım haklar elde etmektedir.

Oturma İzniyle İngiltere’ye giriş, başvuru sahiplerinin aldıkları 6 ay ve üzeri süreye sahip İngiltere vize türleriyle mümkündür. 

İngiltere’de oturum vizesi almak her vize türünün başvuru şartları ve gerekli evrakları farklı olduğu için karmaşık bir süreçten oluşmaktadır.

Bu karmaşık süreçte İngiltere vize türleri için gerekli prosedürlerin uygulanması gereklidir. Gerekeli prosedürler uygulanıp, firmamızın uzman danışmanlarından liste olarak alınan başvuru evrakları eksiksiz toparlanıp, vize şartlarının tam olarak sağlanmasıyla yapılan vize başvurusunun ret alma olasılığı en aza indirilebilecektir.

İngiltere vize türleri ile başvuru sahibine öncelikle vize süresiyle sınırlı bir geçici oturum hakkı verilmektedir. İngiltere’de vize uzatma başvurularıyla da 5 yıl boyunca kalmış bireylerin sürekli oturum başvurusu yapma hakkı doğacaktır.

Sürekli oturumla 1 yıl daha İngiltere'de yaşayan (yani toplamda 6 yıl) bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabileceklerdir.

Oturma İzniyle İngiltere’ye giriş hakkının nasıl elde edileceği, sürekli oturum başvuru şartlarının neler olabileceği konusunda danışmanlarımızdan destek alınması önerilmektedir.

Oturma İzniyle İngiltere’ye giriş için hangi evraklar gereklidir?, İngiltere’de hangi vize türleriyle oturum alınır?, İngiltere vize türü nasıl belirlenir?, İngiltere vize başvuru işlemleri nasıldır? gibi sorularınızı İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak sorabilir, İngiltere vize işlemlerine başlayabilirsiniz.

"Oturma İzniyle İngiltere'ye Giriş Mümkün müdür?" sayfası 765 defa okundu